KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7358592
nr 735 8592
Brita Naess
(1901-1965), Sverige
Tusch, Brita Naess, signerad -64, motivets mått: 30x26
Brita Næss, svensk bildkonstnär född 1901 i Stockholm, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:52:41
23/1 17:15:06
Brita Naess
Läs mer om Brita Naess